Надійність роботи мережі

Дорогі абоненти, ми вимушені звернутися за Вашою допомогою захистити Ваші будинки від вандалів!

Останнім часом в місті поширилось явище крадіжок телекомунікаційного обладнання на будинках. Це нове для нашого міста, в якому ніколи не було з цим проблем, незважаючи на велику кількість провайдерів. Останніми на ринок вийшли дві київські компанії, і саме з їх обладнання все й розпочалося і тепер поширилось на всіх..

Велике прохання до жителів багатоквартирних будинків обмежити доступ до горищних приміщень Ваших будинків, де поміж іншого розміщено обладнання провайдерів, що надають вам послуги доступу до мережі Інтернет та кабельного телебачення. Ключі від цих приміщень видавати лише сусідам по будинку та офіційним представникам провайдерів і бажано під запис кому та коли.

При забезпеченні цієї нескладної процедури в Вашому будинку буде збережено порядок, а в квартирах – якісний надійний доступ до мережі Інтернет.

P.S. Нагадуємо, що тарифи на наші послуги залишаються дореволюційними, при тому, що вартість обладнання та матеріалів за цей час зросли втричі, що значно ускладнить процес відновлення в разі чого.

Веселих новорічних свят – 4

За традицією в кінці року підбиваємо підсумки.

На відміну від ситуації в світі в нас продовжує панувати стабільність: сталий колектив, стала якість обслуговування, сталі ціни, які все ще не збираємось підвищувати.

Рік пройшов вдало, значних пошкоджень вдалость уникнути, дрібні – швидко усувались і не потребували значної уваги (саме тому і відсутні публікації).

Наші абоненти продовжують нам довіряти і ми вдячні їм за це. У нас Ви завжди знайдете кваліфіковану технічну підтримку, пораду.

Дорогі абоненти, вітаємо Вас з Новим роком!
Бажаємо миру, здоров’я, статку Вам та Вашим сім’ям!

Веселих новорічних свят – 3

Закінчуєтся 2013 рік і вже традиційно підбиваємо підсумки нашої роботи.

Серед основних досягнень року:

 • Вдалося підтвердити репутацію «стабільної мережі з якісними послугами». Про це свідчить стала кількість абонентів незважаючи на прихід в місто ще одного київського провайдера. Після «тестдрайву» наші абоненти стабільно повертаются..)
 • Провели літню акцію роздачі подарунків для постійних користувачів наших послуг. Крім додаткових діб роботи в Мережі, абоненти отримували 100% знижки на наші платні послуги
 • Розширили покриття в районі Мясокомбінату.
 • Оптимізовали та вдосконалили системи контролю за роботою мережі та обслуговування абонентів, що дозволяє нам ще швидше локалізовувати проблеми та відновлювати працездатність Мережі.
 • Відмовились від послуг оператора мобільного зв’язку Life, через їх антиклієнтську політику.

План на наступний рік традиційний – продовжувати надавати нашим абонентам стабільні та якісні послуги з доступу до мережі Інтернет

Дякуємо, що Ви вибрали (виберете) нас своїм провайдером, довіряєте та підтримуєте нас.

Нехай в новому році здійснюються найзаповітніші мрії!

Бажаємо родинного щастя, добра, здоров’я, успіхів та професійного зростання!

З найкращими побажаннями, колектив Вік телеком

Розширення мережі доступу

Раді презентувати Вам поширення нашої мережі в районі «М’ясокомбіната», а саме:

 • багатоповерхівки на вул. Раскової
 • та окремі будинки на вул. Паризької Комуни та Іллічівскій
Детальніше про наше Покриття
Швидкість, надійність, якість та честність – те, що вирізняє нас від наших конкурентів.
Будемо раді бачити Вас нашими абонентами!

Літо – 2013

Компанія »Вік Телеком» вітає своїх абонентів з усіма святами, які відмічаємо цього тижня, а також з настанням повноцінної весни (хоча вона вже схожа на літо;)!

А саме, відчуваючи літо, ми стартували акцію «Літо – 2013″. Мета акції – заохотити постійних користувачів наших послуг. Для цього автоматизованою системою було відібрано абонентів, які з нами понад рік і для них були розраховані індивідуальні бонуси в вигляді поповнень рахунку та інших приємних несподіванок.

Найбільш лояльним користувачам будуть відправлені листи подяки, які вони зможуть обміняти на наші платні послуги, як то ремонт або заміна несправної абонентської лінії, налаштування маршрутизатора чи помилковий виклик майстра.  

Тривалість акції – весь літній період, а літо у нас розпочалось з 1 травня  ;), тож перевіряйте свої рахунки.

Дякуємо, що Ви з нами!

Ми працюємо для Вас!

 

P.S. Деталі акції: для участі в акції були відібрані абоненти, які з нами понад рік, за цей час зарекомендовали себе, як технічно грамотних користувачів та акуратних платників. Приємно відмітити, що таких у нас виявилось більше третини.

Чому саме ці параметри?

Тривалість користування нашими послугами напряму характеризує лояльність абонента. Так як дата заключення контракту не є точним показником, за основу було взято сумму проплат за останні три роки.

Решта параметрів вказує на лишні витрати часу провайдером, який ми могли б витратити на покращеня наших послуг, а саме:

Акуратність платежів. По суті ви можете поповнювати ваші рахунки як і коли завгодно, єдине прохання – не витрачати нашого часу на відповіді на питання, на які ви можете відповісти самостійно (переглянувщи Статті чи контролюючи власний рахунок через Особистий кабінет).

Технічна грамотність. Володіти чи не володіти комп’ютером також ваш вибір. Просто перший варіант більш дешевий для вас. Переважну частину технічних проблем спричиняє програмне забезпечення на комп’ютері абонента за обслуговування якого ми не несемо відповідальності. Більшість таких проблем абонент може локалізовати самостійно або з нашою допомогою в телефонному режимі. Частину цих проблем абонент здатен самостійно й виправити..

Приємно відмітити, що ми маємо абонентів, які на протязі трьох років не звертались за технічною підтримкою та не допускали затримок з платежами, отже це цілком реально – ми контролюємо працездатність нашої Мережі, а абоненти – свої мережеві пристрої та рахунки.

Проблеми з магістральним каналом (закрито)

Добрий день!

на разі (з 3:40 12.04.2013) існує проблема з доступом до мережі Інтернет.

Проблема на стороні магістрального провайдера (м.Київ), тому чекаємо всі разом (майже все місто) на її вирішення..

крім даного сайту, Ви можете переглянути репортажі ТРК Вік (без відео).

Приносимо вибачення за вимушену перерву в наданні послуги

UPD: 12:50 доступ до мережі Інтернет відновлено

 

Проблеми з електроживленням

Доброго дня!

На протязі останього тижня наша система моніторингу відмічає дивні збої в роботі обладнання, викликанні відключеннями електроживлення в районі, куди входять будинки:

 • Леніна 46
 • Леніна 50б
 • пров.Поштовий 8а
в період з 0 до 1 години ночі щодня починаються «гойдалки» .
На протязі дня – скачки напруги спостерігаються по всьому місту.
Бережіть свої електроприлади!

Веселих новорічних свят

Вже традиційно наприкінці року підбиваємо підсумки нашої роботи.

Серед основних змін:

 • переїзд в нове приміщення. Незважаючи на те, що переїхало все обладнання, наші абоненти цього майже не відчули (доступ до мережі Інтернет преривався не більше ніж на 10 хвилин)
 • зміна провайдера, що надає нам доступ до всесвітньої мережі. Дякуючи партнерам все пройшло швидко та якісно.
 • розширення мережі не проводили, всі сили були направлені на покращення обслуговування існуючих абонентів. Враховуючи збільшення кількості провайдерів в місті і те, що кількість наших абонентів навіть дещо зросла, нам це вдалося.
 • спроба запропонувати нові послуги для жителів приватного сектору по бездротовим технологіям не виявилась вдалою, на нас запит відгукнулась лише одна людина, а значить це нікому не потрібно
 • вдалося обійтись без значних простоїв мережі. Безпосередньо з нашої вини  простоїв не було. Були лише часткові збої в роботі Мережі через затяжний в цьому році сезон гроз-дощів, також ми залишилися безсилі перед роботою енергетиків та вищестоящих провайдерів.
 • Вже відмітив збереження кількості наших абонентів. Цього вдалось досягти завдяки запровадженню ще наприкінці 2011 року систем, автоматизуючих контроль роботи Мережі, обслуговування абонентів та високому професіоналізму персоналу. Останне добре підтвердилось при вирішенні проблеми, яку підкинув антивірус Аваст, Всі абоненти були вчасно проінформовані та отрималу якісну допомогу.
  На жаль, залишились і образи на нас, але якщо людина не йде на зустріч, то ми безсилі надати їй якісні послуги. Насамперед це стосується в забезпеченні доступу до кабельних мереж в будинку абонента, ми не в праві самовільно проводити там роботи.
В планах на наступний рік:
 • розширення мережі
 • підтримання репутації «стабільної мережі з якісною підтримкою»

Дякуємо, що Ви вибрали (виберете) нас своїм провайдером, довіряєте та підтримуєте нас.

Нехай в новому році здійснюються найзаповітніші мрії!

Бажаємо родинного щастя, добра, здоров’я, 

а також успіхів та професійного зростання!

З найкращими побажаннями, колектив Вік телеком