Просто про комп’ютер

Персональный комп`ютер – це не телевізор, для якого достатньо один раз провести налаштування каналів, комп’ютер – це квартира, за чистотою і порядком в якій потрібно постійно турбуватися. Більш детально дивіться в статті.

Величезне прохання нашим абонентам враховувати це при подачі заявок. Той факт, що вчора ваш комп’ютер «літав» нам ні про що не говорить. За статистикою переважна більшість заявок закінчуються відправкою ПК на лікування.

Теж саме стосується і маршрутизаторів. Якщо їх прошивка захищена від пошкодження, то самі налаштування ні. Любий «вдалий» стрибок напруги, чим нас доволі часто «радують» енергетики, здатний обнулити прошивку, а то й пошкодити сам пристрій. Перша допомога при відсутності доступу до Мережі – перезавантажити маршрутизатор. Якщо не допомогло – підключитись основним комп’ютером напряму в Мережу.

Також застерігаємо користувачів від самостійного безграмотного встановлення маршрутизаторів. В разі виявлення таких фактів – абонент буде відключений від мережі, велика ймовірність, що назавжди..

Дякуємо за розуміння!

 

 

Нова антивірусна активність

Починаючи з вечора 5 грудня в мережі відмічені випадки ураження компьютерів з ОС Windows. В результаті маємо:

- відсутність доступу до мережі. Підключення встановлено, але адреси компьютер не отримує і драйвер мережевого пристрою не працює.

- мережеві служби не запускаються.

- видалені деякі гілки з реєстру.

Постраждали компьютери з встановленим антивірусом Аваст. Відновлення працездатності без перевстановлення системи можливо, але потребує глибоких знань операційної системи або скористатись рекомендаціями винуватця: http://avast-russia.com/lozhnoe-srabatyivanie-avast-na-nekotoryix-russkix-windows-xp.html

 

 

«люблю грозу в начале мая..»

Не встигла розпочатися весна, а вже нагадала про обережність під час грози. Всього дві блискавки і маємо кілька не працюючих будинків та з десяток пошкоджених абонентських пристроїв.

Тому на час грози рекомендуємо:

 • відключити обладнання від мережі електроживлення. Вийняти з «розеток», а не вимкнути вимикачем.
 • «відключити Інтернет» :) . Витягнути наш кабель з мережевої карти.
Виконуючи ці два нехитрих заходи, ви збережети своє та наше обладнання, кошти, час.
Додатковим захистом вашого обладнання також може бути встановлення в вашій квартирі:
- грозозахисту (ідеальний варіант)
-  звичайної RJ45-»розетки», як показує практика, в більшості випадків вона приймає удар на себе.

Як позбавитись віруса, який вимагає кошти (оновлено)

Кілька місяців тому дана проблема була доволі актуальною в місті – замість нормального запуску операційної системи деякі користувачі бачили повідомлення, що за нехороші вчинки їх комп’ютер заблоковано, Для розблокування потрібно відправити кошти в суммі 100, 200, 300 грн. на певний рахунок..

Більш обізнанні відразу викликали спеціаліста, а дехто відправляв гроші і чекав розблокування..

найнайпростіший варіант розблокування - добра людина та спiльнота виклали коди розблокування в залежностi вiд номеру рахунку на який вимаються кошти (користуватись на власний ризик)

найпростіший варіант розблокування.

більш складні варіанти з елементами теорії:

 1. надіємось дана стаття допоможе Вам зрозуміти зміст проблеми та шляхи її вирішення. Так це не просто, але можливо.
 2. .. ще одна стаття на тему.

Безпечного Вам Інтернет-серфінгу!

Розклад руху транспорту онлайн..

Наближаються свята, і багатьом може знадобитись даний ресурс. З його допомогою  можете дізнатися розклад руху транспорту з Бердичева (і не тільки) в потрібних Вам напрямках.

Linux. Життя без вірусів..

Доволі часто отримую питання, який антивірус ставити, і затрудняюсь на нього відповісти, адже останні 3-4 роки в повсякденній роботі використовую операційну систему Linux. Саме вона дозволила мені забути про віруси, кряки програм, сині екрани, перезавантаження ПК..

Тут цикл статей для початківців по роботі з операційною системою Linux.

Безпечного Вам Інтернету!

Свобода від проводів..

Багато з наших абонентів користуються WI-FI пристроями.
Вважаю буде користно знати, що:

 • Wi-Fi був створений в 1991 році.
 • Максимальна дальність передачі сигналу у такій мережі становить 100 метрів, на відкритій місцевості вона може досягати до 300—400 м.
 • Частоти на яких працюють WI-FI пристрої вважаються більш безпечними ніж у стільникового зв’язку, але на цих же частотах (в діапазоні 2,4 ГГц) працюють і бездротові телефони, і (!!!) мікрохвильові печі..
Слід відмітити, що ніхто не згадує, що вплив електромагнітного поля на організм людини ще до кінця не вивчений.. Ця тема доволі часто піднімається в Інтернеті та СМІ і ми маємо слідуючі факти:
 • організм деяких людей має реакцію на WI-FI випромінювання, спостерігається від звичайного головного болю до алергічної реакції
 • ряд країн заборонив використання  WI-FI мереж на території навчальних та лікарняних закладів.
 • WI-FI вбиває дерева..
 • WI-FI – перший ворог чоловіка (з останніх новин)..
Користуватись чи ні, звичайно вирішувати Вам, але береженого… Наведемо кілька рекомендацій:
якщо Ви вже маєте бездротові пристрої:
 • не вмикайте їх без необхідності
 • не встановлюйте точки доступу в жилих приміщеннях
 • понижуйте потужність випромінювання цих пристроїв
якщо Ви лише плануєте їх використання:
постарайтесь обійтись звичайним проводовим підключенням. За столом працювати зручніше і корисніше для Вашої осанки та техніки :)
Якщо Вам потрібно одночасне підключення до Інтернету кількох пристроїв, Ви можете:

 • замовити у нас додатковий обліковий запис (разово 20 грн за створення та 30 грн на місяць за додаткову статичну адресу). Швидкість ділиться з основним записом. Вам необхідно придбати езернет комутатор (switch, в районі 100 грн)
 • придбати проводовий маршрутизатор (router) і сховати домашню мережу за ним.
Що робити з мобільними пристроями (смартфони, планшети..)?
Останнім часом мається багато інформації про вразливість мобільних платформ до вірусів та інших загроз персональним даним. Якщо Вам нічого втрачати – тримайте конект.. В іншому випадку все програмне забезпечення до Ваших карманних друзів може потрапити через персональний комп’ютер, пройшовши додаткову перевірку..
До речі, налаштування маршрутизаторів входить також до наших послуг.
На цьому все. Здоров’я Вам та Вашим електронним помічникам!