Просто про комп’ютер

Персональный комп`ютер – це не телевізор, для якого достатньо один раз провести налаштування каналів, комп’ютер – це квартира, за чистотою і порядком в якій потрібно постійно турбуватися. Більш детально дивіться в статті.

Величезне прохання нашим абонентам враховувати це при подачі заявок. Той факт, що вчора ваш комп’ютер «літав» нам ні про що не говорить. За статистикою переважна більшість заявок закінчуються відправкою ПК на лікування.

Теж саме стосується і маршрутизаторів. Якщо їх прошивка захищена від пошкодження, то самі налаштування ні. Любий «вдалий» стрибок напруги, чим нас доволі часто «радують» енергетики, здатний обнулити прошивку, а то й пошкодити сам пристрій. Перша допомога при відсутності доступу до Мережі – перезавантажити маршрутизатор. Якщо не допомогло – підключитись основним комп’ютером напряму в Мережу.

Також застерігаємо користувачів від самостійного безграмотного встановлення маршрутизаторів. В разі виявлення таких фактів – абонент буде відключений від мережі, велика ймовірність, що назавжди..

Дякуємо за розуміння!

 

 

Швидкість доступу

Количество пользователей, которые выходят в интернет на скорости более 10 Мбит/с, выросло до 11%. Чемпионом Европы по этому показателю является Латвия (26%). Для сравнения, в России только 7,71% интернетчиков выходят в Сеть на скорости более 10 Мбит/с, в Украине — 6,68%, а в Беларуси таких 0,4%, что является абсолютно худшим показателем в Европе

(via)

 

В нашій мережі цей показник перевищує 14%, якщо рахувати швидкість доступу «Світ» і 100% – доступ до національних ресурсів з чим і вітаємо!

Нова антивірусна активність

Починаючи з вечора 5 грудня в мережі відмічені випадки ураження компьютерів з ОС Windows. В результаті маємо:

- відсутність доступу до мережі. Підключення встановлено, але адреси компьютер не отримує і драйвер мережевого пристрою не працює.

- мережеві служби не запускаються.

- видалені деякі гілки з реєстру.

Постраждали компьютери з встановленим антивірусом Аваст. Відновлення працездатності без перевстановлення системи можливо, але потребує глибоких знань операційної системи або скористатись рекомендаціями винуватця: http://avast-russia.com/lozhnoe-srabatyivanie-avast-na-nekotoryix-russkix-windows-xp.html

 

 

«люблю грозу в начале мая..»

Не встигла розпочатися весна, а вже нагадала про обережність під час грози. Всього дві блискавки і маємо кілька не працюючих будинків та з десяток пошкоджених абонентських пристроїв.

Тому на час грози рекомендуємо:

  • відключити обладнання від мережі електроживлення. Вийняти з «розеток», а не вимкнути вимикачем.
  • «відключити Інтернет» :) . Витягнути наш кабель з мережевої карти.
Виконуючи ці два нехитрих заходи, ви збережети своє та наше обладнання, кошти, час.
Додатковим захистом вашого обладнання також може бути встановлення в вашій квартирі:
- грозозахисту (ідеальний варіант)
-  звичайної RJ45-»розетки», як показує практика, в більшості випадків вона приймає удар на себе.

Як позбавитись віруса, який вимагає кошти (оновлено)

Кілька місяців тому дана проблема була доволі актуальною в місті – замість нормального запуску операційної системи деякі користувачі бачили повідомлення, що за нехороші вчинки їх комп’ютер заблоковано, Для розблокування потрібно відправити кошти в суммі 100, 200, 300 грн. на певний рахунок..

Більш обізнанні відразу викликали спеціаліста, а дехто відправляв гроші і чекав розблокування..

найнайпростіший варіант розблокування - добра людина та спiльнота виклали коди розблокування в залежностi вiд номеру рахунку на який вимаються кошти (користуватись на власний ризик)

найпростіший варіант розблокування.

більш складні варіанти з елементами теорії:

  1. надіємось дана стаття допоможе Вам зрозуміти зміст проблеми та шляхи її вирішення. Так це не просто, але можливо.
  2. .. ще одна стаття на тему.

Безпечного Вам Інтернет-серфінгу!

Розклад руху транспорту онлайн..

Наближаються свята, і багатьом може знадобитись даний ресурс. З його допомогою  можете дізнатися розклад руху транспорту з Бердичева (і не тільки) в потрібних Вам напрямках.

Linux. Життя без вірусів..

Доволі часто отримую питання, який антивірус ставити, і затрудняюсь на нього відповісти, адже останні 3-4 роки в повсякденній роботі використовую операційну систему Linux. Саме вона дозволила мені забути про віруси, кряки програм, сині екрани, перезавантаження ПК..

Тут цикл статей для початківців по роботі з операційною системою Linux.

Безпечного Вам Інтернету!