Літо – 2013

Компанія »Вік Телеком» вітає своїх абонентів з усіма святами, які відмічаємо цього тижня, а також з настанням повноцінної весни (хоча вона вже схожа на літо;)!

А саме, відчуваючи літо, ми стартували акцію «Літо – 2013″. Мета акції – заохотити постійних користувачів наших послуг. Для цього автоматизованою системою було відібрано абонентів, які з нами понад рік і для них були розраховані індивідуальні бонуси в вигляді поповнень рахунку та інших приємних несподіванок.

Найбільш лояльним користувачам будуть відправлені листи подяки, які вони зможуть обміняти на наші платні послуги, як то ремонт або заміна несправної абонентської лінії, налаштування маршрутизатора чи помилковий виклик майстра.  

Тривалість акції – весь літній період, а літо у нас розпочалось з 1 травня  ;), тож перевіряйте свої рахунки.

Дякуємо, що Ви з нами!

Ми працюємо для Вас!

 

P.S. Деталі акції: для участі в акції були відібрані абоненти, які з нами понад рік, за цей час зарекомендовали себе, як технічно грамотних користувачів та акуратних платників. Приємно відмітити, що таких у нас виявилось більше третини.

Чому саме ці параметри?

Тривалість користування нашими послугами напряму характеризує лояльність абонента. Так як дата заключення контракту не є точним показником, за основу було взято сумму проплат за останні три роки.

Решта параметрів вказує на лишні витрати часу провайдером, який ми могли б витратити на покращеня наших послуг, а саме:

Акуратність платежів. По суті ви можете поповнювати ваші рахунки як і коли завгодно, єдине прохання – не витрачати нашого часу на відповіді на питання, на які ви можете відповісти самостійно (переглянувщи Статті чи контролюючи власний рахунок через Особистий кабінет).

Технічна грамотність. Володіти чи не володіти комп’ютером також ваш вибір. Просто перший варіант більш дешевий для вас. Переважну частину технічних проблем спричиняє програмне забезпечення на комп’ютері абонента за обслуговування якого ми не несемо відповідальності. Більшість таких проблем абонент може локалізовати самостійно або з нашою допомогою в телефонному режимі. Частину цих проблем абонент здатен самостійно й виправити..

Приємно відмітити, що ми маємо абонентів, які на протязі трьох років не звертались за технічною підтримкою та не допускали затримок з платежами, отже це цілком реально – ми контролюємо працездатність нашої Мережі, а абоненти – свої мережеві пристрої та рахунки.

Комментарии запрещены.