Надійність роботи мережі

Дорогі абоненти, ми вимушені звернутися за Вашою допомогою захистити Ваші будинки від вандалів!

Останнім часом в місті поширилось явище крадіжок телекомунікаційного обладнання на будинках. Це нове для нашого міста, в якому ніколи не було з цим проблем, незважаючи на велику кількість провайдерів. Останніми на ринок вийшли дві київські компанії, і саме з їх обладнання все й розпочалося і тепер поширилось на всіх..

Велике прохання до жителів багатоквартирних будинків обмежити доступ до горищних приміщень Ваших будинків, де поміж іншого розміщено обладнання провайдерів, що надають вам послуги доступу до мережі Інтернет та кабельного телебачення. Ключі від цих приміщень видавати лише сусідам по будинку та офіційним представникам провайдерів і бажано під запис кому та коли.

При забезпеченні цієї нескладної процедури в Вашому будинку буде збережено порядок, а в квартирах – якісний надійний доступ до мережі Інтернет.

P.S. Нагадуємо, що тарифи на наші послуги залишаються дореволюційними, при тому, що вартість обладнання та матеріалів за цей час зросли втричі, що значно ускладнить процес відновлення в разі чого.

Комментарии запрещены.