Технічні питання

Для вирішення технічних питань працює служба технічної підтримки. Допомога надається в телефонному режимі, а в разі необхідності – на місці підключення.

Виклик спеціаліста для вирішення технічних проблем, які виникли з вини Абонента – платна послуга. Будь ласка, враховуйте це перед поданням заявки.

Відповіді на вічні питання
«- Інтернет не працює!» чи »- Інтернет працює?»
- Інтернет працює повільно..
- Налаштування для роботи в Мережі..
- Скільки абонентських пристроїв я можу підключити до Мережі?
- Як перевірити доступність Інтернету 


«- Інтернет не працює!»
чи «- Інтернет працює?»
найбільш поширена форма звернення наших Абонентів. Без уточнення своєї адреси, подробиць.. Деякі схильні до перебільшень («- вже неділю не працює!!!..», при останній роботі в Мережі ще 12 годин назад). Добре, що в нас прокинулись телепатичні здібності для впізнавання Вас :) .
Відповідаємо: Інтернет не працювати НЕ може. Можлива лише відсутність доступу Вас до Мережі. Згідно статистики причиною цього може бути:

 • відсутність коштів на Вашому рахунку
 • некоректна робота Вашого обладнання чи програмного забезпечення
 • пошкодження Абонентської лінії. Тут можливі два випадки:
  1) по вині Абонента: наприклад, обломаний конектор, пошкоджений кабель..
  2) з вини матінки-природи: у всякого матеріалу є свій срок служби і несприятливі погодні умови (особливо при зовнішньому підключенні) його не подовжують.
 • проблеми на Мережі. Звичайно ми намагаємось запобігти їх виникненню, але ми не всесильні. Проблеми у транзитних операторів, проблеми з електроживленням в наших будинках, стихійні явища й просто банальний вихід із строю обладнання можуть привести до перерв у наданні Послуги.

В залежності від причини та складності проблеми її рішення може бути:

 • безплатним для Вас (проблеми з нашого боку),
 • платним (проблема на Вашій стороні). Деякі проблеми не можливо вирішити в розумні терміни. В більшості це випадки, коли «залізо» чи програмне забезпечення працює неадекватно. В такому випадку ми рекомендуємо звернутись до сервісного центру..

 

- Інтернет працює повільно..

Швидкість Інтернета вцілому не можливо виміряти. Можливо виміряти швидкість лише на окремих його ділянках. Тому при подачі такої заявки переконайтесь, що:

 • швидкість мала, на всіх напрямках (Україна, Світ). Враховуйте, що в залежності від географічного положення серверу та його завантаження залежить швидкість доступу до нього.
 • переконайтесь, що Ваш комп’ютер (маршрутизатор) не обмежує Вам доступ до Мережі (антивіруси, програми для закачки файлів …).
Звичайно, обмеження швидкості можливе й з нашої вини (перевантаження ділянки Мережі), але такі обмеження малоймовірні і можуть носити короткочасний характер. Тому перед тим як запросити нашого спеціаліста отримати гроші за виклик, перевірте все самостійно..

Налаштування для роботи в Мережі
Ми спростили Вам доступ до Послуги. Всі налаштування Ваше обладнання отримує автоматично, для чого достатньо в налаштуваннях мережі вказати: Отримувати ір-адресу та адреси DNS автоматично. Єдина умова – Ваш пристрій має бути зареєстрований в Мережі.  Для цього Ви маєте повідомити нам фізичну (МАС) адресу Вашого пристрою.

Початкове налаштування Абонентського обладнання (комп’ютер) проводиться нашими спеціалистами при підключенні безкоштовно. Всі подальші налаштування Вашого обладнання – платні.
При стандартному підключенні Ви не можете користуватися більш ніж одним Абонентським пристроєм одночасно.
Технічно обізнаним: на Мережі ведеться моніторинг Ваших підключень. Будь-які спроби ввести в оману наше обладнання будуть каратися довічним відключенням від Мережі.

 

- Скільки абонентських пристроїв я можу підключити до Мережі?

Стандартне підключення передбачає підключення лише одного пристрою, який зареєстрований в нашій Мережі.
Підключити більш ніж один пристрій Ви можете:

 • легально: створивши додатковий обліковий запис з потрібним Вам тарифом.
 • легально: розширивши існуючий обліковий запис, замовивши послугу «виділення додаткової статичної ір-адреси».
 • нелегально: встановивши маршрутизатор.
До останнього варіанту підключення, компанія ставиться лояльно, за умови реєстрації маршрутизатора в Мережі та використання для власних потреб (підключення 1-3 домашніх пристроїв).
Якщо ж Ви бажаєте поділитися Вашим підключенням з друзями, Ви можете:
 • перейти на тарифний план «Бізнес».
 • продовжувати порушувати умови Договору, очікуючи довічного відключення від Мережі..

- Як перевірити доступність Інтернету?
В нормальному стані Ваш Абонентський пристрій при підключенні до Мережі має  автоматично отримувати ір-адресу. Що означають ці адреси?

 • 91.225.14Х.Х - Ви підключені до Мережі і все має працювати. Перевіряйте налаштування програмного забезпечення..
 • 172.16.0.Х - Ви підключені до Мережі незареєстрованим у нас пристроєм або на Вашому рахунку закінчились кошти. Доступ до сторінки статистики відкритий
 • 169.254.x.x – Можливе пошкодження Абонентської лінії чи мережевої карти
 • 192.168.X.X чи інші варіанти- Ваш комп’ютер підключений через маршрутизатор. Підключіться напряму до Мережі.

Якщо Ви отримуєте адресу